Unikátní ASA váza z kvalitního skla – výška 29 cm


Unikátní ASA váza z kvalitního skla

Váza pro všechny příležitosti

Ta nejkrásnější váza, kterou jste kdy viděli! To jsou slova, která asi popisují nejlépe tuto nádhernou ASA vázu z kvalitního skla. Váza je vhodná pro všechny příležitosti, můžete ji použít na svatbě, oslavě, ale i jako každodenní dekorační doplněk.

Praktická výška a hezký design

Největším lákadlem pro mě byla výška této vázy, která je 29 cm. Díky této výšce se do ní vejde hodně květin a celkově vypadá velmi elegantně. Ale nemusíte se obávat, že by byla příliš rozměrná, protože jde o velmi štíhlou a elegantní vázu, která se hodí ke každému interiéru.

Čisté a křišťálově jasné sklo

Tuto vázu jsem si zamilovala také kvůli kvalitě skla, ze kterého je vyrobena. Sklo je křišťálově čisté a to rozhodně nejde overovat. Váza vypadá velmi elegantně, když ji umístíte na stole nebo na regál, díky světlu se také krásně leskne.

Barva vázy jako bonus

Výhodou pro mě byla také barva této vázy. Protože jsem ji chtěla využít jako dekorační prvek v obývacím pokoji, byla pro mě ideální hnědá barva, která přišla v úvahu, protože máme v obýváku spoustu béžových a hnědých prvků.

Což ale neznamená, že by nevypadala skvěle také v jiných místnostech na jiných barevných pozadích.

Můj osobní závěr a doporučení

Jsem velmi spokojená s touhle vázou. Pokud hledáte elegantní vázu, ale zároveň si chcete být jisti, že je vyrobena z kvalitního materiálu, určitě doporučuji tuto vázu. Díky elegantnímu designu se bude hodit do každého interiéru a je prostě univerzální. Koupit si ji můžete na této stránce.