Tmavě šedá sametová podnožka MICADONI Ruby o rozměru 93 x 93 cm


Tmavě šedá sametová podnožka MICADONI Ruby – dokonalý doplněk pro vaše posezení

Popis produktu

Podnožka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti. Tato podnožka je vyrobena z příjemného sametového čalounění, které má mírný lesk a obsahuje ochranu, která zpomaluje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze snadno odstranit rozlitou kávu nebo čaj během několika vteřin pomocí savého hadříku nebo papírové utěrky.

Tato látka navíc absolvovala test na cigarety, kdy bylo zjištěno, že je čalounění odolné proti tlení a vznícení. Podnožka Ruby se vyrábí na zakázku, a proto vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vlastnosti

Podnožku Ruby doporučujeme spojit s pohovkami nebo lenoškou ze stejné kolekce. Díky tomu si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat tím příjemné a útulné posezení podle svých představ. Tato podnožka má rozměr 93 x 93 cm, což z ní dělá dostatečně velký a komfortní doplněk pro vaše posezení.

Čištění a údržba

Při čištění podnožky Ruby doporučujeme použít měkký kartáč a vyhnout se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Výběr vhodné barvy

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Zde si můžete zakoupit podnožku Ruby za výhodnou cenu!

pohodlné posezení s podnožkou Ruby

Tato podnožka je perfektním doplňkem pro vaše posezení. Dopřejte si pohodlí a luxus v jednom produktu! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a dodá svému pokoji osobitý šmrnc.