Tmavě šedá sametová dvoulůžková postel Mazzini Beds Mimicry – luxusní zážitek z odpočinku pro vaši ložnici!

Kolekce Mazzini Beds Mimicry uchvátí jak milovníky dobrého a kvalitního spánku, tak i vyznavače elegance a jednoduchosti. Pro ty, kteří si chtějí dopřát pocit luxusu v každém detailu, je tato postel tou pravou volbou.

Dodáváme zdarma do celé ČR! Koupit ji můžete zde: https://www.codina.cz/produkt/tmave-seda-sametova-dvouluzkova-postel-mazzini-beds-mimicry-180-x-200-cm

Pro to, abyste se každý den probouzeli odpočatí a plní energie je postel vybavena středně tvrdou matrací s 838 kapsovými pružinami a doplněna 7 cm krycí vrstvou na povrchu lůžka. Tyto prvky zajišťují optimální podporu těla a zároveň minimalizují pohyby partnera, což napomáhá k nepřerušenému spánku.

Plyšová čalounická látka se sametovým povrchem potěší jak na dotek, tak i bezproblémovou údržbou. Má velmi dobrou odolnost proti oděru, čímž významně snižuje riziko poškození materiálu a prodlužuje životnost postele.

Postel vás ale nadchne nejen na pohled, mezi její další přednosti patří i rozsáhlý úložný prostor, do kterého schováte jak ložní prádlo, tak i sezónní oblečení. Tento prostor se otevírá do stran postele, což zajišťuje snadné uskladnění a rychlý přístup k uloženým věcem.

Kvůli rozdílným typům monitorů a jejich kalibraci se barva postele může ve skutečnosti lišit.

Sada obsahuje: středně tvrdou pružinovou matraci (3/5) s 838 pružinami, úložné prostory otevírající se do stran a vrchní matraci (topper) 7 cm vysokou.

dvojlůžková postel

dvojlůžková postel