Stylová černá sametová jídelní židle MICADONI GOA pro luxusní interiéry

Stylová jídelní židle MICADONI GOA vás zaujme na první pohled především vysokým komfortem a zajímavě tvarovaným sedadlem. Jídelní židle Lumina je čalouněná hebkým sametem v černé barvě. Černě lakovaná buková podnož dodává celku elegantní vzhled. Jídelní židle GOA vhodně doplní moderní i klasicky zařízenou jídelnu, do které vnese závan elegance a nadčasového stylu.

Jídelní židle MICADONI GOA

Jak čistit jídelní židli MICADONI GOA

Tip k čištění: Aby byl váš kus nábytku v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. U inkoustových skvrn byste měli použít speciální ošetření k odstranění inkoustových skvrn, prodávané ve specializovaných prodejnách nábytku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), Které by mohly poškodit váš nábytek.

Závěr

Jídelní židle MICADONI GOA je dokonalou volbou pro ty, kdo hledají nejen stylový a moderní design, ale také pohodlné a kvalitní zpracování. S touto židlí zaručeně zvýšíte úroveň interiéru vaší jídelny a budete se na ní cítit jako v luxusní restauraci.

Jídelní židle MICADONI GOA

Chcete si tuto krásnou jídelní židli zakoupit a doplnit jí vaši jídelnu? Můžete ji objednat na www.nabyteklevneji.cz