Samozavlažovací květináč Quadrato Grande – perfektní volba pro milovníky květin v bílé barvě (rozměry: 22 x 41 cm)


Samozavlažovací květináč Quadrato Grande

Jak funguje samozavlažovací systém?

Samozavlažovací květináč Quadrato Grande je vyroben z kvalitního plastu a má důmyslný systém, který udržuje zeminu vlhkou. Samozavlažovací systém se skládá ze zásobníku vody a rostlinového roštu. Rostlinový rošt odděluje zeminu od zásobníku vody, na dně rostlinového roštu se nachází otvory, skrz které zeminová směs nasákne potřebné množství vláhy.

Nepotřebujete mít strach, že vaše květiny uschnou

Díky praktickému samozavlažovacímu systému, který dodává rostlinám vláhu a živiny, nemusíte mít strach, že vám květiny uschnou. System je založen na tom, že při nasycení zeminové směsi vláhou dochází k úniku nadbytečné vody opět do zásobníku. Rostliny jsou tak vždy zásobovány potřebnými živinami a vláhou.

Nalévací trubice a vodoměrka jsou součástí balení

Samozavlažovací květináč Quadrato Grande je vybaven i praktickou nalévací trubicí a vodoměrkou, které umožňují snadné dolévání vody přímo do zásobníku.

Pokud tedy chcete mít krásné květiny v bytě nebo na balkóně, které vám neuschnou ani při delší nepřítomnosti, doporučujeme vám koupit si samozavlažovací květináč Quadrato Grande. Rozměry tohoto květináče jsou 22 x 41 cm a je k dispozici v elegantní bílé barvě.