Rohový psací stůl MEBLINE CORNER 03 ve bílé barvě

je skvělým řešením pro každého, kdo se potřebuje pohodlně věnovat práci nebo studiu. S rozměry Šířka 155cm, Výška 75cm a Hloubka 125cm je dostatečně velký, aby posléze nebylo nutné řešit další rozšíření pracovního prostoru.

Specifické informace

Barevné provedení stolu je v bílém odstínu s označením 2497LU03. Jeho deska je vyrobena z kvalitního lamina, což je v současné době velmi oblíbený materiál. Je to díky jeho odolnosti, trvanlivosti a snadné údržbě. Pokud by se na stůl něco přece jen dostalo, stačí jen vlhký hadřík, a zase vypadá jako nový.

Dodatečné informace

Záruka na MEBLINE CORNER 03 je 24 měsíců, což je více než dostatečná doba na to, abyste se o případné závady nemuseli starat. Pokud hledáte další kousky nábytku, tak si můžete prohlédnout i nabídku Ostatního nábytku HELVETIA, který je opět vynikající volbou pro každého, kdo si chce pořídit kvalitní a moderní nábytek.

Pro zobrazení produktu MEBLINE CORNER 03 ve více detailu a s možností jeho okamžitého zakoupení doporučujeme navštívit webové stránky našeho eshopu:

https://www.atcomplet.cz/produkt/mebline-rohovy-psaci-stul-corner-03-bily

Pokud hledáte kvalitní a moderní řešení pro vaši pracovní nebo studijní zónu, tak je rohový psací stůl MEBLINE CORNER 03 ve bílé barvě to pravé pro vás. S jeho velkými rozměry si už nikdy nebudete stěžovat na nedostatek prostoru a díky jeho kvalitnímu materiálu bude sloužit i po letech.