Přírodní polštář z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 – ideální volba pro zdravý spánek!


PŘÍRODNÍ POLŠTÁŘ Z AUSTRALSKÉ MERINO VLNY BELLATEX VLNA-9203/609 – IDEÁLNÍ VOLBA PRO ZDRAVÝ SPÁNEK!

Spánek je nedílnou součástí každého lidského života a má vliv na naše zdraví a celkovou pohodu. Proto je velmi důležité volit kvalitní polštář, který nám zajistí dostatečnou oporu a správnou polohu hlavy a krční páteře. Přírodní polštář z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 je ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí zajistit zdravý a pohodlný spánek.

KOLEKCE AUSTRALSKÉ MERINO

Kolekce Australské merino je vytvořena z nejjemnější vlny, která je získávána z ovcí Merino chovaných ve specifických klimatických podmínkách Austrálie. Merino ovce jsou chovány s ohledem na to, aby vlna byla co nejkvalitnější a nejjemnější. Díky tomu má vlna vynikající izolační vlastnosti, které zaručují, že vás během spánku zahřeje jemné teplo. Toto teplo zlepšuje krevní oběh a tiší revmatické bolesti, takže se budete cítit krásně odpočatí.

LANOLÍN VE VLNĚ CHRÁNÍ PŘED ŠPÍNOU A BRÁNÍ ŠÍŘENÍ BAKTERIÍ

Vlna obsahuje lanolín, který chrání před špínou a brání šíření bakterií. Díky tomu je polštář z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 nejen komfortní, ale také velmi hygienický. Vlna má také přirozené antibakteriální vlastnosti, takže je vhodná pro lidi s alergiemi a citlivou pokožkou.

VÝPLŇ Z NARUBO NAŘEZANÝCH POLYESTEROVÝCH MĚKKÝCH KULIČEK S POLYURETANEM

Výplň polštáře z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 je tvořena nahrubo nařezanými polyesterovými měkkými kuličkami s polyuretanem. Tyto kuličky se dokonale přizpůsobí tvaru vaší hlavy a krční páteře a zajistí tak maximální pohodlí při spánku. Výplň je uložena v samostatném povlaku se zipem, což umožňuje snadnou údržbu.

MATERIÁL POVLAKU: 100% POLYESTER

Materiál povlaku polštáře z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 je 100% polyester, což zaručuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Polyesterový povlak je navíc velmi příjemný na dotek a zachovává si svůj tvar i po opakovaném praní.

ÚDRŽBA: CHEMICKÉ ČIŠTĚNÍ V ČISTÍRNĚ

Polštář z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 je nutné čistit pouze chemickým čištěním v čistírně. Díky tomu se zachová jeho vysoká kvalita a dlouhá životnost.

Pro zdravý a pohodlný spánek je nezbytné volit kvalitní polštář. Přírodní polštář z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí být vyspání a mít pocit opravdového odpočinku. Kromě vynikajících tepelně izolačních vlastností a hygienického materiálu nabízí také maximální pohodlí při spánku. Pokud si chcete tento vynikající produkt pořídit, navštivte webové stránky Atcomplet a neváhejte si ho objednat!

Australská merino ovce

Vyberte si kvalitní polštář z australské merino vlny Bellatex Vlna-9203/609 a zažijte zdravý spánek jako nikdy předtím!