Pohádkové květy na porcelánovém talíři o průměru 20 cm

Jedinečný porcelánový talíř s jarním akvarelovým motivem se bude vyjímat jako solitér na každém stole! S jeho pomocí servírujte drobné cukroví i lehké pochutiny k odpolednímu čaji. Talíř je zdoben květinovou něžnou ilustraci, která pozvedne uvolněnou atmosféru odpoledních sedánků s přáteli.

Krásný design talíře

Porcelánový talíř Flower 20 cm je dílem talentovaného českého designéra, který tematicky spojil jaro a květiny. Ilustrace je zhotovena jemným pohádkovým stylem, kde se vintage prvky harmonicky snoubí s moderními prvky grafiky.

Porcelánový talíř

Kvalita a praktičnost

Talíř je vyroben z kvalitního porcelánu, který je odolný proti teplu i poškrábání. Jeho průměr 20 cm umožňuje servírovat na něj drobnější pochoutky. Navíc je možné talíř umýt v myčce na nádobí, což usnadní jeho údržbu.

Porcelánový talíř

Originální dárek

Tento talíř není jen praktickým předmětem, ale také elegantním doplňkem do každé domácnosti. Proto se hodí jako originální dárek pro vaši maminku, sestru nebo kamarádku. Jistě ocení jeho designovou nadčasovost a nadšení, se kterým byl vytvořen.

Porcelánový talíř

Dejte tomuto talíři na stůl šanci, aby se stal středobodem vašich setkání s přáteli či rodinou. Jeho květinová ilustrace dodá vašemu domovu na romantickém kouzlu a zlepší náladu v každé místnosti, kde se objeví. Objednejte si Porcelánový talíř Flower 20 cm právě teď a nechte se unášet pohádkovou atmosférou jara!