Perfektní káva z kulatého kávovaru z niklově-nerostné oceli WMF Kult Cromargan®


Vybrat si kávovar není snadná záležitost

Vybrat si kávovar pro mnoho lidí není snadná záležitost. Je třeba zvážit mnoho parametrů, abyste nakonec měli dokonalou kávu a fajn peníze na svém účtu. V případě WMF Kult Cromargan® nebudete zklamaní, protože si přinesete domů německou preciznost a nejmodernější technologie, které značka WMF nabízejí už přes 160 let.

Nerezová ocel zaručuje vysokou kvalitu

Kávovar od WMF Kult je vyroben z kvalitní niklově-nerostné oceli Cromargan®, která se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností. Produkty z této oceli se často dědí z generace na generaci a jsou velmi oblíbené po celém světě. WMF niklově-nerostné oceli používá už od roku 1927 a stále se drží své tradice vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Myslíme i na vaši pohodlnou údržbu

WMF si u výroby svých produktů dává hodně záležet i na tom, aby byla jejich údržba snadná a pohodlná. Kromě toho, že jsou kávovary od této značky vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou snadno omyvatelné a čistitelné, většina produktů má schopnost být i částečně myčitelná v myčce nádobí.

Jak vařit dokonalou kávu z WMF Kult Cromargan® kávovaru?

Pokud máte obavu, že vaše káva z kávovaru pořád není ta nejlepší, tak se můžete inspirovat tipy od světově proslulého baristy. Krok za krokem vám popíše, jak připravit dokonalou kávu s využitím WMF Kult Cromargan® kávovaru. Článek najdete zde.

kulatý kávovar WMF Kult Cromargan®

Tento špičkový kávovar si zaslouží každou pochvalu. Vyberte si kouzelný hluk z kuchyně a užijte si sijící kávu, kterou připravíte s WMF Kult Cromargan® kávovarem.