Oživte svou zahradu s oranžovým sedacím vakem ASIR PYRAMID!

Oráží vás neustálé shánění po místě na zahradě, kde si můžete odpočinout a užít si pohody? Že nevíte, kde najít takový kousek nábytku, který by vaši zahradu ozvláštnil a udělal ji zase o něco více přívětivější? Pak si určitě musíte prohlédnout tento fantastický sedací vak!

Pohodlný sedací vak PYRAMID vám poslouží nejen na zahradě ale doma

Sedací vak PYRAMID s oranžovým designem bude nejenom výbornou volbou pro útulnou atmosféru u grilu na zahradě, ale bude také skvělým doplňkem pro domácí interiér. Ať už ho umístíte do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo ložnice, bude okamžitě připraven těšit vás a vaše blízké.

sedačka

Radost udělá dospělým i dětem

Nejen dospělé budou nadšeni z tohoto pohodlného nábytku, ale také děti si přijdou na své. Když se budou chtít ukrýt od rodinného shonu a odpočinout si, objeví v tomto sedacím vaku skvělé místo pro usínání nebo k pročtení oblíbené knihy.

Užijte si chvíle klidu a pohody se sedacím vakem PYRAMID

Stačí si jen několikrát usadit svůj zadek do pyramidy, zavřít oči a nechat se unášet do světa klidu a pohody. Díky 100% recyklované polystyrenové pěně (EPS) s hustotou 7-20 a voděodolné tkanině z něho nebudete chtít vylézt.

Skrytý, dvojitý zipový systém, bez podšívky

Praktické zipy zajišťují snadné přemístění sedacího vaku. Ten je dostatečně velký, aby se do něj pohodlně vešli dva, a maximální nosnost 200 kg vám garantuje bezpečnost a komfort po celou dobu používání. Sedací vak Pyramid má také skrytý, dvojitý zipový systém a není vybaven podšivkou. Tyto skutečnosti spolu s kvalitou materiálů zaručují odolnost vůči venkovním podmínkám a snadnou údržbu.

Tak neváhejte a pořiďte si tento fantastický sedací vak! Koupit jej můžete zde.