Nový televizní stolek ASIR MANHATTAN 180 – dubová barva s šedými detaily


Široký televizní stolek pro pohodlné sledování oblíbených pořadů

ASIR MANHATTAN 180 je televizní stolek, na který se vejde i velká obrazovka. Díky své šířce 180 cm a hloubce 48,7 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši televizi, DVD přehrávač a další elektroniku.

Praktická police pro ukládání drobností

Stolek je vybaven praktickou policí, která probíhá pod celou vrchní deskou. Tuto polici můžete využít pro uskladnění drobností, které byste chtěli mít po ruce. Díky této polici se vám zvýší pohodlí při sledování televize, protože vám nemusíte vstávat, když něco potřebujete.

Tři uzavíratelné skřínky pro ukládání věcí

Stolek je vybaven třemi uzavíratelnými skříňkami, do kterých můžete uskladnit vše, co potřebujete skrýt. Díky této vlastnosti můžete udržet pořádek a ušetřit si tak zbytečné starosti s úklidem.

Kombinace dekoru dubového dřeva a šedé barvy

Stolek má moderní design kombinující dekor dubového dřeva a šedou barvu. Díky této kombinaci vypadá stolek velice elegantně a hodí se k moderním interiérům.

Vysoce kvalitní materiál

Stolek ASIR MANHATTAN 180 je vyroben z melaminové desky s tloušťkou 18 mm, která zajišťuje vysokou kvalitu výrobku a pevnost konstrukce. To znamená, že se do něj můžete bez obav postavit i při vyšší zátěži. Tento televizní stolek má rozměry 180 x 48,7 x 35 cm.

Pořiďte si skvělý televizní stolek ASIR MANHATTAN 180 ještě dnes a užijte si své oblíbené pořady ještě pohodlnějším způsobem. Na stránkách esrom.cz naleznete tento výrobek za skvělou cenu a s rychlým dodáním. Kromě tohoto televizního stolku si můžete na stránkách esrom.cz vybrat také další nábytek a doplňky, které pomohou vašemu interiéru získat ten správný vzhled.

Televizní stolek ASIR MANHATTAN 180 - dubová barva s šedými detaily