Nový plastový květináč s vložkou HEOS II od Prosperplast v antracitové variantě – 29,8 cm


Designový prvek do každého interiéru

Plastový květináč HEOS II je atraktivním designovým prvkem. Navzdory jednoduchému vzhledu, kterým květináč oplývá, zútulní každý interiér a podtrhne krásu všech květin. Jeho antracitová barva je moderní a elegantní, hodí se tak do každého typu bytu či kanceláře.

Vyjímatelná plastová vložka pro lepší péči o rostliny

Aby byla péče o rostliny jednodušší a efektivnější, je květináč HEOS vybaven vyjímatelnou plastovou vložkou. Díky této inovativní funkci můžete jednoduše ovládat vodu a zem a zajistit tak nejlepší podmínky pro růst vašich rostlin.

Květináč HEOS II je k dostání ve dvou rozměrech

Květináč HEOS II v antracitové variantě je k dostání v dvou rozměrech. Model s délkou 29,8 cm, šířkou 29,8 cm a výškou 23 cm disponuje objemem 10 litrů a váží pouze 627 gramů. Druhá varianta je větší – s délkou 39,5 cm, šířkou 39,5 cm a výškou 30,2 cm. Tento model má objem 25 litrů a váží 1 280 gramů.

Podívejte se i na ostatní květináče HEOS

Pokud se vám líbí antracitový květináč HEOS II s vložkou od Prosperplast, podívejte se i na ostatní varianty z této kolekce. Prosperplast nabízí velké množství květináčů v různých barvách, velikostech a tvarech, které dokonale doplní váš domov nebo kancelář.

V případě zájmu si můžete tento květináč zakoupit na webových stránkách AT Complet, které jsou specializované na prodej kvalitních a moderních bytových doplňků.