Nerezový tlakový hrnec Orion Profi – výkonný pomocník pro vaše vaření (3,5 l)

Nerezový tlakový hrnec Orion Profi je vynikajícím pomocníkem pro každou kuchyni. Jeho vlastnosti výrazně usnadňují a zrychlují přípravu pokrmů. Tento hrnec s tlakovou poklicí rovného tvaru je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které díky svým vlastnostem spoří výrazně tepelnou energii i čas strávený při přípravě pokrmů.

Orion Profi má objem 3,5 litru, což ho řadí mezi menší hrnce. Tato velikost je vhodná pro rodiny s menším počtem členů, ale neznamená to, že je v něm omezena nabídka jídel. Naopak, při správném využívání tlakového hrnce se můžete těšit na širokou řadu chutných jídel, která budou hotová mnohem rychleji, než byste čekali.

Akutermické dno a pružné víko s bezpečnostním a pracovním ventilem

Hrnec je opatřen pružným víkem s tvarovanou rukojetí a bezpečnostním a pracovním ventilem pro upouštění tlaku. Víko je uzavírací a jeho technologie zaručuje, že po uzavření hrnce jsou potraviny uvnitř dokonale utěsněny a chráněny před vnějšími vlivy. Tlakové hrnce jsou také opatřeny speciálním třetím silikonovým ventilem, který slouží jako další pojistka pro případ, kdyby oba standardní ventily selhaly.

Při tlaku převyšujícím 3,5 baru se tento ventil sám uvolní, aby mohlo dojít ke snížení tlaku v nádobě a nedošlo k jejímu poškození či vymrštění víka. Silikonový ventil je umístěn pod přítlačným mechanismem víka tak, aby při uvolnění neohrozil nikoho v bezprostřední blízkosti hrnce. Jedná se o technickou novinku zajišťující větší bezpečnosti spotřebitele.

Uvedené časy pro přípravu vybraných potravin

Maximální výška naplnění hrnce je vyznačena uvnitř strany nádoby. Součástí balení je také návod s uvedenými časy pro přípravu vybraných potravin. Díky tomu nebude mít výkon hrnce žádné tajemství a bez problémů si připravíte oblíbené jídlo.

Vhodný na všechny typy tepelných zdrojů

Orion Profi je vhodný na všechny typy tepelných zdrojů. Můžete ho používat na plynových, elektrických, halogenových aatp. vařičích. Hrnec je zhotoven z nerezové oceli, která zvyšuje jeho životnost a zároveň zajišťuje snadnou údržbu. Po použití lze hrnec snadno vyčistit pomocí mycího prostředku a horké vody.

Nerezový tlakový hrnec Orion Profi (3,5 l) můžete zakoupit na e-shopu Nářadí.cz. Nabízí se v kvalitním provedení za velmi dobrou cenu. Pokud hledáte výkonný pomocník pro vaši kuchyni, nenechte si ujít tuto šanci a pořiďte si tlakový hrnec Orion Profi.

Nerezový tlakový hrnec Orion Profi

Nerezový tlakový hrnec Orion Profi