Matrace BE TEMPO VISCO – přizpůsobivost a pohodlí pro zdravý spánek v tempu Kondela, rozměr 140×200 cm, pěnový materiál


Matrace BE TEMPO VISCO – přizpůsobivost a pohodlí pro zdravý spánek v tempu Kondela

Důležitým krokem na cestě k zdravému spánku je výběr správné matrace. Sladké sny, líné povalování nebo dlouhé upovídané noci, o to vše se postará komfortní sendvičová matrace BE TEMPO VISCO 140×200 cm. Vyrobena je z kvalitní pěny s povrchovou profilací. Taková profilace prokrvuje pokožku a uvolňuje svalstvo během spánku. Matrace je oboustranná a nabízí možnost výběru tvrdší a měkčí strany. Tvoří ji paměťová pěna, přičemž jádro je z PUR pěny.

Matrace BE TEMPO VISCO

Rozměry a výška matrace

Rozměry (ŠxD)140×200 cm

Výška matrace18 cm

Matrace díky fyziosystému optimálně kopíruje tělo ve všech polohách. Je se 7 zónami (FYZIOSYSTÉM), což znamená, že její povrch je rozdělen na několik pásem s odlišnou tvrdostí a výztuhou.

FYZIOSYSTÉM

Kvalitní potah Aloe Vera

Matrace je dodávána s kvalitním potahem Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které účinně působí na pokožku a napomáhají ji regenerovat. Posilují relaxační účinky spánku. Potah má zip po celém obvodu. Je snímatelný a lze jej vyprat v pračce při teplotě 60 ° C.

Potah Aloe Vera

Upozorňujeme: Barva pěny se může lišit. Matrace může být ve zcela jiném barevném provedení, než vidíte na obrázku. Jeho vlastnosti a kvalitu to však nijak neovlivní.

Zvolte kvalitní matraci BE Tempo Visco a užívejte si zdravý spánek!