Lahvově zelená podnožka Windsor & Co Astre velikosti 106 x 78 cm pro vaše pohodlí


Lahvově zelená podnožka Windsor & Co Astre

Doplňte pohovku Astre také pohodlnou a stylovou podnožkou ze stejné kolekce od značky Windsor & Co. Podnožku lze využít pro ještě větší požitek z pohodlí, jako odkládací plochu nebo případné sedadlo pro návštěvu.

Astre je čalouněná vysoce odolnou látkou proti oděru, tudíž vám vydrží sloužit mnoho let a zároveň se stává skvělým adeptem i pro komerční prostory.

Kvalitní a praktická podnožka

Podnožka Windsor & Co Astre je praktickým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Kromě toho, že je velmi stylová, nabízí vám i mnoho funkcí. Buďte připraven na naprosté pohodlí.

Podnožka Windsor & Co Astre je čalouněna stejnou vysoce odolnou látkou proti oděru jako pohovka Astre. Tento fakt se vám bude hodit, když na ní budete chtít dát nohy po náročném dni a užít si zasloužený klid. Kromě toho můžete podnožku použít jako dodatečné sedátko pro návštěvy, pokud si budete přát uvolnit křeslo nebo se závěsilou pohovkou a dát svým hostům nejen pohodlí, ale i stylový doplněk interiéru.

Vysoce odolná a kvalitní podnožka Windsor & Co Astre

Tato podnožka je vynikající volbou i pro komerční prostory, například pro kavárny, restaurace nebo hotelové lobby. Vysoká odolnost látky proti oděru zaručuje mnoho let použití, aniž by se styl a pohodlí zhoršily. Navíc je podnožka snadno čistitelná a udržovatelná, takže se nemusíte bát o to, že by se na ní usadily nečistoty nebo skvrny.

Nakupujte podnožku Windsor & Co Astre velikosti 106 x 78 cm na stránkách esrom.cz a přidejte k pohovce Astre perfektní doplněk pro vaše pohodlí a stylový interiér. Budete naprosto spokojeni s tímto krásným a praktickým kouskem nábytku od renomované značky Windsor & Co.

podnožka Windsor & Co Astre