Květinový Coubi z grafitového Prosperplastu – ideální pro orchideje!

Originální květináč Coubi Orchidea vystupuje z řady ostatních květináčů, určených k pěstování orchidejí, zejména díky svému originálnímu tvaru, který zabraňuje přemokření kořenového systému. Květináč je sám o sobě krásným doplňkem každého interiéru a spolu s kvetoucí orchidejí vytvoří neodolatelnou dvojici.

Unikátní tvar pro bezproblémovou péči o orchideje

Květináče pro orchideje se liší od běžných květináčů svým provedením. Z toho důvodu se výrobci snaží vytvářet nová řešení, která usnadní péči o květiny a budou pro ně příznivější. Květináč Coubi Orchidea tohoto cíle dosahuje díky svému unikátnímu tvaru. Ve spodní části květináče jsou speciální otvory, které zajišťují, že voda z kořenů bude rychle odváděna, a nedochází k přemokření.

Květináč Coubi Orchidea v grafitovém provedení

Kromě speciálního tvaru je třeba zmínit i materiál, ze kterého je květináč Coubi Orchidea vyroben. Výrobce Prosperplast sází na kvalitní plast, který je pevný, a přesto lehký. Snadno se s ním manipuluje i při přesouvání květináčů z místa na místo.

Moderní design doplní jakýkoliv interiér

Grafitový odstín květináče Coubi Orchidea se hodí do různých interiérových stylů. Působí moderně a lehce, a nenarušuje tak harmonii daného prostoru. Květináč může být k mání v několika rozměrech (13,2×13,2 cm; 16×16 cm), takže si ho může vybrat každý podle svých potřeb.

Květináč Coubi Orchidea v grafitovém provedení různých rozměrů

Květináč Coubi Orchidea se tak stává nejen ideální volbou pro pěstování orchidejí, které bývají náročné na svůj růstový prostor, ale i pro ty, kteří chtějí svému interiéru dodat moderní designový prvek.

Neváhejte a vyberte si květináč Coubi Orchidea v grafitovém provedení na Kupsinabytek.cz!