Kvalitní vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava 150 mm chrom SA054.5 pro váš luxusní koupelnový interiér

Vybíráte koupelnovou baterii a hledáte ty nejlepší? Pak je pro vás ideálním řešením vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava 150 mm chrom SA054.5. Tato kvalitní páková nástěnná baterie je vyrobena z odolného chromovaného materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

Kvalitní vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava 150 mm chrom SA054.5

Páková nástěnná VANOVÁ BATERIE V chromovém provedení

Tato vanová baterie disponuje moderním designem, který skvěle zapadne do každého luxusního koupelnového interiéru. Díky svému chromovému provedení navíc dokonale ladí s ostatními koupelnovými prvky, jako jsou sprchové hlavice nebo umyvadla. Rozteč baterie je 150 mm, což odpovídá standardu pro většinu běžných koupelnových inštalačních systémů.

Moderní design vanové baterie RAV SLEZÁK Sázava 150 mm chrom SA054.5

Rozteč baterie 150 mm

Jednou z hlavních výhod této vanové baterie je právě rozteč 150 mm, která umožňuje snadnou instalaci na většinu koupelnových inštalačních systémů. Díky tomu si můžete být jisti tím, že baterie se dokonale zapadne do vaší koupelny a bude fungovat tak, jak má.

Přesvědčte se o kvalitě této vanové baterie na vlastní oči a objednejte si ji ještě dnes za skvělou cenu na www.crosta.cz.

Rozteč vanové baterie RAV SLEZÁK Sázava 150 mm chrom SA054.5