Kusový koberec Emilia 250 rose – skvělá volba pro váš interiér!

Jednobarevné kusové koberce Emilia v moderních trendy barvách, které se hodí do těch interiérů, kde od koberce očekáváte jednoduchý vzhled, ale přitom vysoký komfort. Pokud hledáte koberec, který dokáže interiér zútulnit a zároveň perfektně zapadne do celkového designu místnosti, může být Kusový koberec Emilia 250 rose tou správnou volbou.

30 mm vysoký vlas vytváří pocit měkkosti a pohodlí

Koberec Emilia se se svým 30 mm vysokým vlasem řadí mezi koberce typu shaggy, které jsou proslulé svou měkkostí a pohodlným chůzím. Kusový koberec Emilia může být krokem k dokonalému relaxu po náročném dni v práci. V jemných vláknech se budou krásně zatloukat vaše nohy a celý váš organismus se začne uvolňovat.

Kusový koberec Emilia 250 rose

Vyrábí se v Německu ze 100% polyesterového vlákna

Koberec Emilia se vyrábí v Německu ze 100% polyesterového vlákna, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Polyesterová vlákna jsou velmi pevná a dobře odolávají proti opotřebení a spoustě dalších vnějších vlivů. Jsou navíc hypoalergenní, takže nebudou dráždit alergiky. Díky svému izolačnímu efektu dokáže koberec Emilia perfektně udržet teplo v místnosti a zároveň snižuje hluk.

Pokud hledáte koberec, který nám a našemu interiéru dodá tu správnou dávku elegance a pohodlí, Kusový koberec Emilia 250 rose by mohl být tou správnou volbou. Navíc je možné si koberec objednat na míru, takže se perfektně přizpůsobí rozloze vaší místnosti. Objednejte si ho na Nábytek pro zivot a okořeňte svůj interiér dokonalým kusem!