Komoda MIRANDA TYP 1 v dubu wotan s ohledem na Tempo Kondela

Komoda MIRANDA TYP 1 nabízí bohatý úložný prostor v podobě dvou skříněk a čtyř šuplíků. Tato moderní komoda je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový nábytek spojený s praktičností a prostorem pro uložení věcí.

Tempo Kondela prodává tuto komodu v nádherném provedení dub Wotan, což je krásný odstín dřeva, který se hodí do většiny interiérů. Pokud hledáte kvalitní nábytek za dobré ceny, zkontrolujte nabídku na adrese www.nabytekhned.cz.

Praktický úložný prostor

Komoda Miranda Typ 1 je vyrobená z DTD laminovaného materiálu, který je velmi odolný a snadno se udržuje. Dvojice skříněk a čtyř šuplíků umožňuje rozdělit prostor na menší oddíly, což vám usnadní organizaci věcí v komodě. Materiál je také lehký, což usnadňuje přemisťování a čištění komody.

Nevšední design

Komoda Miranda Typ 1 s ohledem na design a barvu dubu Wotan se hodí do různých druhů interiérů. Její moderní design se skládá ze zdobených šuplíků a celkově zaoblených tvarů. Navíc je komoda velmi kompaktní a nezabere v místnosti příliš mnoho místa, což je dokonalá volba pro malé byty.

Dobře se snáší s jiným nábytkem

Díky výběru barvy dřeva se komoda Miranda Typ 1 hodí do různých interiérů a kombinuje se s dalším nábytkem dobře. Tento kus nábytku bude vaší místnosti dodávat styl a praktické řešení pro skladování věcí. Pokud si chcete tuto krásnou komodu koupit, stačí navštívit web www.nabytekhned.cz.

Komoda Miranda Typ 1

Dub Wotan