Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA – prostorný úložný prostor v moderním designu

Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA je ideální volbou pro ty, kteří hledají šatní skříň s moderním designem a dostatkem úložného prostoru. Tato skříň je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm, což zaručuje pevnost a stabilitu i při plném využití úložného prostoru.

Úložný prostor

Vnitřek skříně vytváří dostatek úložného prostoru v podobě šatních tyčí i polic. Tento typ skříně je ideální pro každodenní nošení oblečení a ukládání většího množství věcí.

Šatník zakryjí posuvné dveře, které mají z vnější strany zrcadlo. Díky tomu můžete snadno kontrolovat, jak se vám zvolené oblečení líbí a případně ho upravit. Zrcadlové dveře navíc opticky zvětšují místnost.

Různé varianty

Skříň je k dostání v šesti šířkových variantách. Podle vybrané varianty se liší počet polic, šatních tyčí i umístění zrcadla. Vybírat můžete také z více dekorů, takže si vyberete variantu, která se bude nejvíc hodit k vašemu interiéru.

Níže si můžete prohlédnout jednu z variant. A máme pro vás také odkaz na stránku, kde si můžete tuto šatní skříň zakoupit:

Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA

Shrnutí

Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem GAJA nabízí:

  • šatní tyče i police
  • posuvné dveře s vnější zrcadlovou vrstvou
  • 6 šířkových variant
  • výběr z více dekorů
  • použité materiály: LTD, PVC, sklo

Nehledě na to, že tato skříň bude vypadat v každé ložnici skvěle a nabídne dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci.