Euroart – Obraz na skle s motivem jídla a pití – 20/20/1,40 cm


OBRAZ NA SKLE

Euroart – Když hledáte něco krásného do svého domu, určitě se neobejdete bez kvalitního dekorativního obrazu. A pokud hledáte něco speciálního, co vás dostane na první pohled, může vám být jedním z velmi dobrých řešení obraz na skle.

Tento typ obrazů dělí se na několik kategorií. Pokud hledáte motivy, které jsou unikátní a velmi zajímavé, pak jsou tu naši obrazy, které jsou zaměřeny na jídlo a pití. Tyto obrazy jsou pro ty, kteří rádi vaří a chutnají nové dobroty.

jídlo & pití

GB-20×20 – Tajemství dobrého jídla a pití tkví i v jeho prezentaci. Proto je tu pro vás krásný obraz na skle s motivy jídla a pití ve velikosti 20/20/1,40 cm. Tento obraz vám dodá potřebnou inspiraci pro přípravu jídel a pití.

Pojďte si s námi prohlédnout náš krásný sortiment obrazů na skle a najděte si ten svůj oblíbený obraz. Můžete si být jistí, že u nás najdete právě ten, který se bude nejen dobře hodit do vašeho interiéru, ale zároveň vám bude dodávat potřebnou inspiraci a radost z každého pohledu na něj.

Herbs and Spices III – 4005

Herbs and Spices III – 4005 – Tento konkrétní obraz na skle je určen pro ty, kteří mají rádi koření a bylinky. Motivem jsou totiž různé druhy bylinek a koření, které se hodí do každé kuchyně. Tento obraz si můžete umístit třeba na vaši kuchyňskou stěnu a pokaždé, když budete vařit, se na něj s radostí podívejte.

Pokud se vám tento obraz líbí, určitě si ho můžete objednat. Stačí kliknout na odkaz zde a vybrat si z naší široké nabídky dekorativních obrazů na skle. Věříme, že u nás najdete ten svůj oblíbený motiv a budete s nákupem spokojeni.

Herbs and Spices III - 4005

Objevte krásu obrazů na skle s motivem jídla a pití, které vám dodají nový rozměr vaší kuchyni.