Elegantní černá lakovaná komoda Tenzo Malibu 146 x 41 cm


Nadčasový design

Komoda Malibu od značky Tenzo je velmi inspirativním kusem nábytku. Její nadčasový design čerpá svou inspiraci z dob amerických 50. a 60. let, kdy se zrodila svoboda a sebevyjádření. Švédský designer Rutger Andersson touto nápaditou kolekcí umožňuje i vám se vyjádřit a vnést do svého domova eleganci kombinace retra a moderny. Kombinací těchto dvou stylů vzniká ten nejsvětlejší nápad, jaký je možné vytvořit.

Nápaditý kousek nábytku, který působí stylově, ale zároveň velmi moderně. Tenzo se snaží vyjít vstříc svým zákazníkům a nabízí jim komodu, která je skvělým řešením pro každou domácnost.

Rozmanité barvy a rozměry

Malibu kolekce nabízí velké množství různých barev, z nichž si každý vybere tu svoji. Komoda je k dispozici v černé, bílé, béžové, žluté, zelené, modré, fialové, růžové a červené barvě, aby každý mohl najít svůj oblíbený odstín.

Disponibilita různých rozměrů a úložného prostoru je výhodou této komody. To znamená, že si každý může vybrat takovou variantu, která vyhovuje jeho potřebám a požadavkům na úložný prostor.

Oživení interiéru

Kolekce Malibu dokáže oživit každý interiér. Kombinace retra a moderny do vašeho domova vnese osobitost a radostnou atmosféru. Komoda je skvělým doplňkem do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře.

Černá lakovaná komoda Tenzo Malibu je jedním z nejvyhledávanějších kusů nábytku. Pokud hledáte elegantní nábytkový kousek, který bude mít svůj výraz a zároveň plnit svoji funkci, je tato komoda pro vás tou správnou volbou. Přenesete si do svého domova kousek amerického stylu s úchvatnou kombinací moderny a retra.

Přejděte na https://www.nabytekhned.cz/produkt/cerna-lakovana-komoda-tenzo-malibu-146-x-41-cm-3, abyste si mohli zvolit tu svou.