Dětský pokoj s postelí Savana v moderním stylu dub artisan/bílá


Dětský pokoj s postelí Savana v moderním stylu

Krásný dětský pokoj s kvalitní a stabilní konstrukcí

Dub artisan / bílá dekor je moderní styl, který se hodí do každého interiéru. Pokud hledáte ideální dětský pokoj pro vaše ratolesti, postel Savana v tomto dekoru je tím pravým řešením.

Postel Savana je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Nabízí mnoho odkládacího a úložného prostoru, což ocení každé dítě. V tomto dětském pokoji se díky tomu vaše dítě nebude muset trápit velkým množstvím hraček a pomůcek, které si oblíbilo.

Komplet na fotografii zajišťuje, že veškerý nábytek, který potřebujete, máte už na jednom místě. Pokud tedy nechcete trávit hodiny nakupováním a hledáním dílů, můžete si důvěřovat s námi.

Důležitou informací je, že postel nezahrnuje matraci, ale ta se snadno dokoupí podle vašich představ a potřeb vašeho dítěte. Pokoj je dodáván v demontu a jeho montáž je velmi jednoduchá.

Parametry pokojíku jsou (šířka x výška x hloubka) 248x123x93cm a ložná plocha postele je 200x90cm, což znamená, že do postele se pohodlně vejde každé dítě. Ať už si zvolíte tento dětský pokoj pro své děti, nebo ho darujete jako dárek pro své blízké, jistě nebudete litovat. S postelí Savana získáte kombinaci kvality, designu a praktičnosti, kterou byste jen těžko hledali někde jinde.

Nechte se inspirovat a podívejte se na tento krásný a praktický dětský pokoj s postelí Savana v moderním stylu dub artisan/bílá a dopřejte svým dětem tu nejlepší zábavu a odpočinek!

dětský pokoj Savana

Zkuste si dětský pokoj Savana u nás objednat a uvidíte, že s tímto nábytkem budou vaše děti spokojeny ještě více než s jakýmkoliv jiným pokojem. Zvolte kvalitu a praktičnost!