Designový koberec Twin-Wendeteppiche od značky Hans Home – černá a béžová kruhová varianta o průměru 200 cm


Designový koberec Twin-Wendeteppiche od značky Hans Home

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche od značky Hans Home je moderní, stylový a praktický doplněk do každého interiéru. Své využití najde především v obývacím pokoji pod konferenční stolek nebo jako hlavní podlaha v ložnici. Tento koberec se vyznačuje kruhovým tvarem, který přináší do prostoru nevšední vzhled.

Oboustranný koberec s velkým potenciálem

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche je dokonalým řešením pro všechny, kdo chtějí měnit svůj interiér podle nálady. Tento koberec je totiž oboustranný, a tak můžete kdykoliv jednoduše měnit jeho vzhled. Na jedné straně najdete béžovou barvu a na druhé straně černou. Díky tomu se tento koberec skvěle hodí do různě barevně laděných interiérů.

Twin-Wendeteppiche koberec má průměr 200 cm, což z něj dělá dostatečně velký kusový koberec, který dokáže opticky zvětšit prostor. Koberec je navíc vyroben z kvalitního materiálu – 100% polypropylenu, což umožňuje snadnou údržbu a odolnost vůči opotřebení.

Tento designový koberec určitě nesmí chybět v žádném moderním bytě, a tak si ho můžete zakoupit na webu naradi-cz.cz.

Stylové doplňky ve stejných barvách

Když už budete mít kusový koberec Twin-Wendeteppiche v obývacím pokoji, určitě by bylo škoda, kdyby zbytek interiéru nebyl v harmonii. Proto doporučujeme poohlédnout se po dalších doplňcích ve stejných barvách. Například křeslo v béžové nebo černé barvě bude stavět na stejnou notu jako váš kusový koberec.

Pokud máte rádi designové prvky v interiéru a chcete svému domovu dodat nádech luxusu, není co řešit. Kusový koberec Twin-Wendeteppiche od značky Hans Home je dokonalou volbou!

Moderní interiér s kusovým kobercem

Rekapitulace: Kusový koberec Twin-Wendeppiche od značky Hans Home je moderní a stylový doplněk do vašeho bytu. Je v kruhovém tvaru a má průměr 200 cm. Koberec je navíc oboustranný, takže můžete měnit jeho vzhled podle nálady. Doporučujeme poohlédnout se po dalších doplňcích ve stejných barvách, aby interiér byl v harmonii.

Kusový koberec v obývacím pokoji

Tak neváhejte a pořiďte si tento designový kusový koberec na webu naradi-cz.cz. Určitě nebudete litovat!