12 kusů luxusního zeleného porcelánového nádobí od Villa d’Este

Každý společně strávený čas s rodinou a přáteli u jednoho stolu je mimořádný. Radostnou a slavnostní atmosféru mu dodáte s nádobím od značky Villa d’Este, které v sobě snoubí do detailu vyladěný design a kvalitní materiály.

Zelené porcelánové nádobí od Villa d'Este

Detailní rozměry sady

  • Servírovací talíř: 26,5 x 2 cm, hmotnost 700 g,
  • Hluboký talíř: 19 x 4,5 cm, hmotnost 300 g,
  • Dezertní talíř: 21 x 2 cm, hmotnost 400 g.

Tato sada obsahuje celkem 12 kusů nádobí, které jsou vyrobeny z luxusního zeleného porcelánu. V sazbě této sady se nacházejí servírovací talíře pro hlavní chod, hluboké talíře pro polévky a dezertní talíře na závěrečné sladkosti. Každá součást této sady pochází od známé značky Villa d’Este, která je známá pro své moderní a elegantní produkty. Tyto talíře nádherně zdobí každý jídelní stůl a dělají jakoukoli večeři nebo slavnostní událost nezapomenutelnou.

Tento luxusní zelený porcelánový nádobí je vyroben s velkou pečlivostí a pozorností k detailem. Kvalitní materiály a zpracování zajišťují, že tyto talíře jsou odolné a snadno se udržují. Nádobí z porcelánu je krásné a vysoce hodnotné, což z něj činí perfektní dárek pro vaše nejbližší.

Koupit nyní

Užijte si snadný nákup a objednejte si tuto exkluzivní sadu zeleného porcelánového nádobí Villa d’Este Luxury nyní. Přivítejte své hosty způsobem, který si zaslouží, a bavte se se svým blízkými u stolu obklopeni krásným nádobím.